Bellova, 831 01 Bratislava, Slovensko

  350 000 €

  • Pridané dňa: 23.09.17
  • Plocha: 1019.5
  • Veľkosť pozemku: 1019.5

  Popis

  Angel Real Estate ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok o celkovej výmere 1019,5 m2 na ulici Bellova, Bratislava Nové Mesto – časť Vinohrady v tichej lokalite na východnej strane Vinohradov s orientáciou na Východ, Juho-Východ.

  Pozemok o celkovej výmere 1019,5 m2 sa nachádzaj v tichej lokalite Bratislava Nové Mesto, oblasť Koliba – Vinohrady medzi ulicami Sovia – Bellova, medzi lokalitami Briežky a Stráže s pekným výhľadom na panorámu Juho-Východnej časti Bratislavy.

  Rozmery pozemku sú cca 20 m x 45 m pre hlavnú plochu pozemku pre výstavbu, rozmery pozemku prístupovej cesty sú cca 5 m x 40 m, z Južnej strany ulice Bellova. Pozemok je momentálne zarastený vzrastlou zeleňou, ovocnými stromami rôznych druhov, ideálny na umiestnenie moderného a nadštandardného bývania na úpätí Bratislavy. Povaha pozemku je svahovitá s miernou rovinou. Na pozemku sa nachádza  staršia neobývaná stavba.

  Tvar pozemku obdĺžnikový. Prístup na pozemok je riešený formou existujúcej uzatvárateľnej súkromnej prístupovej cesty z Južnej strany z ulice Bellova.

  Pri pozemku sú dostupné inžinierske siete: voda, kanalizácia, plyn, elektrická energia.

  Nehnuteľnosť sa predáva v celosti spolu s príslušenstvom a je majetkovo-právne vysporiadaná. Výmera predmetného  pozemku bude riešená geometrickým plánom a prerozdelením väčšej parcely.

  Na predmetné pozemky je vydaná aktuálna UPI príslušným úradom zo dňa 28.11.206 s definíciou regulácie, ktorá bude poskytnutá v našej spoločnosti.

  Povolená podlažnosť: 2 nadzemné podlažia + podkrovie

  Umiestnenie stavby: predná stavebná čiara 7 m od stredu prístupovej komunikácie, zadná stavebná čiara 25 m od hranice prístupovej komunikácie

  Orientácia pozemku: Východ, Juho-Východ

  Rozmery pozemku pre stavbu: cca 20 m x 45 m, obdĺžnikový tvar

  Rozmery pozemku prístupových komunikácií: cca 5 m x 40 m

  Lokalita Koliba Vtáčnik, Nové mesto na úpätí Malých Karpát a Vinohradov nad Bratislavou s kľudom a pokojom, dostatkom zelene, lesa Malých Karpát a rýchlou dostupnosťou do mesta, jeho centra a okolia, kompletná občianska vybavenosť v blízkom okolí. Tiché prostredie a okolie Vinohradov a príjemný výhľad na Juho-Východnú panorámu mesta Bratislava s dohľadom na povodie Dunaja.

  Cena nehnuteľnosti v celosti 350 000 €

   

  V prípade záujmu o obhliadku a ďalšie informácie a kontakt na tel. č.: +421 915 895 591, Ing. Ingrid Michalcová, michalcova@angelre.sk, www.angelre.sk

  Pozrieť na mape / Okolie

  Agent

  Rating:
  Ingrid Michalcova 0915895591 michalcova@angelre.sk http://AngelRE Spoločnosť: Angel Real Estate s.r.o. Zakladateľka a majiteľka spoločnosti Angel Real Estate

Powered by Estatik